Menü yüklenemedi. Menünün çalışması için flash player yüklemelisiniz

Get Adobe Flash player

17.07.2024 - Çarşamba
Zirve Yazılım (Mikrogrup) Kocaeli ve Sakarya Temsilciliği Üç Kare Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak amacımız, sizlere mali müşavirlik ve ticari programlar alanında ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmektir. Sorunsuz, kaliteli ve hızlı servis kriterlerimiz arasındadır. Sektörde kaliteli ürünleri uygun fiyatla vermeyi, kesintisiz hizmeti bir vizyon olarak benimsemekteyiz.
2024 I. Geçici Vergi Süreleri uzatıldı
17 Mayıs 2024 Günü Sonuna Kadar Verilmesi Gereken 2024 I. Geçici Vergi Dönemine (Ocak-Şubat-Mart) Ait Gelir ve Kurum Geçici Vergi Beyannamelerinin Verilme ve Ödeme Süreleri Uzatıldı. 17 Mayıs 2024 günü sonuna kadar verilmesi gereken 2024 I. Geçici Vergi Dönemine (Ocak-Şubat-Mart) ait Gelir ve Kurum Geçici Vergi Beyannamelerinin verilme süreleri ile bu beyannameler üzerine tahakkuk eden vergilerin ödeme süreleri 22 Mayıs 2024 Çarşamba günü sonuna kadar uzatılmıştır. Söz konusu uzatma, ilgili geçici vergi dönemi itibarıyla beyanname verme tarihi 17 Mayıs 2024 günü sonu olan özel hesap dönemine tabi mükellefleri de kapsayacaktır.

Zirve Yazılım Geçici Vergi Güncellemesi Hk.
Zirve Yazılım 080524-02.1 sürüm canlıya alındı. Zirve yazılım müşavir masaüstü programları v9.01- 080524-01.1 güncelleme içeriği 1. Kdv1 beyannamesi 39.Versiyon geliştirmeleri yapıldı. 2. Kdv2 beyannamesi 15.Versiyon geliştirmeleri yapıldı. 3. Gekap beyannamesi tuco depozitolu ürün listesinin düzenlemesi yapılmıştır. 4. Vuk genel tebliği (sıra no: 560)?ya göre gelir ve kurum geçici beyannamelerinde düzenleme yapılmıştır. 5. Vuk genel tebliği (sıra no: 560)?ya göre demirbaş raporlarına kural eklenmiştir. 6. Vuk genel tebliği (sıra no: 560)?ya göre enflasyon muhasebesinde fiş oluşturma işlemine uyarı eklenmiştir.

Zirve Yazılım 2024 Kurumlar Güncellemesi
Zirve Yazılım 2024 Kurumlar Güncellemesi verilmiştir. Üçkare Bilişim / MikroGrup Zirve Yazılım - Paraşüt - emukellef-mevzuattr,bizmu,mikro,shopside

Güncelleme : Zirve yazılım müşavir masaüstü
020224-11.2 isteğe bağlı sürüm canlıya alındı. Zirve yazılım müşavir masaüstü programları v10.01- 020224-11.2 güncelleme içeriği 1.Turizm beyannamesi, 3.Versiyon geliştirmeleri yapıldı.

Zirve Yazılım 01.02.2024 KDV Beyanname Güncelleme
Zirve Yazılım 01.02.2024 KDV Beyanname Güncellemesi yayınlanmıştır. Programlarınızı güncelleyerek Beyanlarınızı verebilirsiniz.

Zirve Yazılım e-Fatura / e-Arşiv Fatura Kampanyası
Zirve’lilere Özel e-Dönüşüm Kampanyası Faturalarınızı dijital ortama taşıyarak çok daha kolay ve hızlı şekilde fatura işlemlerinizi gerçekleştirmeniz için Zirve Yazılım kullanıcılarına özel Zirve e-Fatura, e-Arşiv Fatura ürünlerinden oluşan paket 1000 Kontör hediyesi ile birlikte %30 indirim fırsatıyla vade farksız 6 taksit! Kampanya Geçerlilik Tarihi 31.05.2023

Zirve Yazılım Ticari kampanya
İşinizi Dijitale Taşıyan Kampanya | Ticari İş süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırın, şirketinizin verimliliğini artırın diye işinizi dijitale taşıyacak çözümlerin bir arada olduğu paket hediye 1000 kontör ile birlikte %30 indirim fırsatıyla vade farksız 6 taksit! Kampanya Geçerlilik Tarihi 31.05.2023

Zirve Yazılım Finansman Kampanya
İşinizi Dijitale Taşıyan Kampanya | Finansman İş süreçlerinizi ve ticaretinizi hızlandırın, şirketinizin verimliliğini artırın diye işinizi dijitale taşıyacak çözümlerin bir arada olduğu paket hediye 1000 kontör ile birlikte %30 indirim fırsatıyla vade farksız 6 taksit!

Zirve Müşavir Kampanya
Zirve Müşavir ile Mesleğe İlk Adım Yeni müşavir olan ve yeni ofis açan mali müşavirlerimizin yanındayız. Siz de "Zirve Müşavir ile Mesleğe İlk Adım" paketimize başvurun, ihtiyacınız olan tüm çözümlere %50 indirimle sahip olun. Zirve Müşavir + e-Defter +Defter Beyan + Zirve e-SMM+ Zirve Drive Kampanya Detayları : Son 6 ay içerisinde alınmış ruhsat veya sınav belgenizi ibraz ederek, "Zirve Müşavir ile Mesleğe İlk Adım" kampanyasından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ruhsat veya sınav belgesi beyanınızı, paketi satın almanızı takiben 7 gün içerisinde yapmanız gerekir. Aksi halde, indirimli paketiniz iptal olur. Tescil belgesi, geçerli değildir. KDV dahil fiyatlardır. Kampanya kapsamında tanımlanan kontör süre sınırı olmadan kullanılabilir. Masaüstü lisans programlarında Yıllık Güncelleme ve Destek Hizmeti(YGD) ilk yıl ücretsiz olup, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir. E-Defter, Defter Beyan, Zirve Drive ve e-SMM ürün/hizmetleri kampanya kapsamında yıllık olarak tanımlanır, sonraki yıllarda liste fiyatı geçerlidir.

Zirve Yazılım Güncelleme
Zirve yazılım ticari masaüstü programları V9.01- 04.05.2023-01.1 güncelleme içeriği 1.e-fatura, e-Arşiv kapsamında gönderilmiş olan faturaların entegrasyonu yapıldıktan sonra, Bu evrak e-Fatura/e-Arşiv Fatura kapsamındadır yazısının kalkmaması sağlandı. 2.Ticari raporlar, faaliyet raporları, 8.Stoklara göre satışlar raporunda bazı stokların toplamlarının gözükmeme sorunu düzeltildi. 3.Firma Bilgileri, şahıs ortak bilgileri penceresinde bazı datalarda unvanı alanındaki verilerin gözükmeme sorunu düzeltildi. 4.Firma bilgilerinde bulunan il alanında bazı illerin gözükmemesi sorunu düzeltildi.

040523-01.1 Güncelleme içeriği Müşavir
040523-01.1 sürümü canlıda Zirve yazılım müşavir masaüstü programları V9.01- 04.05.2023-01.1 güncelleme içeriği 1.GEKAP beyannamesi 5.versiyon güncellemesi yapıldı. 2.SMM Modülünde, firma tanıtıcı adı penceresinde giriş yapılan firmaya konumlanmama sorunu düzeltildi. 3.Firma Bilgileri, şahıs ortak bilgileri penceresinde bazı datalarda unvanı alanındaki verilerin gözükmeme sorunu düzeltildi. 4.Firma bilgilerinde bulunan il alanında bazı illerin gözükmemesi sorunu düzeltildi.  

Mevzuat TR 30 Gün Ücretsiz - Üçkare
Mevzuat TR 30 Gün Ücretsiz - Üçkare Ücretsiz denemek için mutlaka www.uckare.com sayfamızda bulunan bağlantı (link) üzerinden kayıt olmanız gerekmektedir. Üç Kare Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.